Rezerves daļu sludinājuma portāls

Home Forums Par visu citu Rezerves daļu sludinājuma portāls

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  resins 5 years, 3 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #136

  resins
  Member

  Jauna starptautiska, specializēta platforma, kura startē arī Latvijā. Tā ir rezerves daļu datu uzskaites sistēma (personīgā datubāze) apvienota ar sludinājumu portālu no kuras var izvēlēties, kuras rezerves daļas publicēt un, kuras nē. Iespējams tikai publicēt rezerves daļas neizmantojot datu uzskaites sistēmu.
  Datu uzskaites sistēmas aboniments maksā no 17-25 eur/mēn. atkarībā no iegādāto mēnešu skaita vienā reizē. Viena sludinājuma (vienas detaļas) publicēšana maksā 0,02 eur / 3 mēn.
  Katrai rezerves daļai var pievienot neierobežotu skaitu auto modeļu kombinācijas, kuras papildus sader ar izvēlēto detaļu, var pievienot rezerves daļas ražotāju ar numuru un neierobežotu skaitu alternatīvos ražotājus ar numuriem, un daudz citu parametru.
  No sava reģistrētā profila var nosūtīt ar vienu epastu visu Jūsu rez. daļu asortimentu, kurš ir publicēts. Bezmaksas reģistrācija un dāvanā 100 sludinājuma vietas. Tātad izmantošanai nav vajadzīgs ne soho.kredit.lv ne smskredit pakalpojumi. Protams, jJa būtu iespēja, tad šis portāls būtu bezmaksas, bet diemžēl mūsu mērķis ir veicināt ātru un kvalitatīvu rezerves daļu noietu tirgū un tas prasa noteiktus ieguldījumus marketingā.

  Jauku dienu vēlot…

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.